Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Przedstawiciele handlowi

REGION 1

Przedstawiciel handlowy - Rafał Rutkiewicz

email: r.rutkiewicz@kronospan.pl

tel.: +48 885 285 468


BOC - Paulina Urbanek

email: p.urbanek@kronospan.pl

tel.: +48 885 285 465

REGION 2

Przedstawiciel handlowy - Artur Krelski

email: a.krelski@kronospan.pl

tel.: +48 885 285 466


BOK - Joanna Biernacka

email: j.biernacka@kronospan.pl

tel.: +48 518 285 275

REGION 3

Przedstawiciel handlowy - Marcin Dobosz

email: m.dobosz@kronospan.pl

tel.: +48 518 285 115


BOC - Paulina Urbanek

email: p.urbanek@kronospan.pl

tel.: +48 885 285 465

REGION 4

Przedstawiciel handlowy - Kamil Parkitny

email: k.parkitny@kronospan.pl

tel.: +48 885 285 467


BOK - Joanna Biernacka

email: j.biernacka@kronospan.pl

tel.: +48 518 285 275

hourglass